Historic Jizera 2015

08.11.2016 21:37

Jizera byyla tentokrát ve znamení zmatků ohledně spolujezdce. Adéla nejprve účast odřekla, a tak jsem se domluvil s Martinem Kavalcem z Toyota clubu, jenž po premiéře za volantem Cecilky z Krkonoš, uvítal možnost vyzkoušet i sedadlo spolujezdce a získat tak nějaké nové zkušenosti jak to vlastně má vypadat. Jeho nadšení ještě povyrostlo po sdělení, že jedeme Trabantem (Bráchou). V týdnu před soutěží se pak ozvala Adéla, že vlastně může... Ale slovo se drží, takže jsme do Železného Brodu vyrazili v sestavě Já, Martin a Brácha, Adélu nakonec skončila na sedačce spolujezdce u Vendy Mráze a dovedla ho ke druhému místu. To naše šance na slušné umístění vzaly za své již v páteční noční etapě, kdy jsme po menším bloudění jen taktak stihli časovku a Martin nestačil před startem do měřeného úseku vynulovat stopky, no spíš mu na to pořadatelé nedali prostor... Takže po pátku osmé místo, které nám vydrželo až do cíle.

Sobotní část soutěže jsme pak bez jakýchkoliv problémů víceméně odkroužili jen z povinnosti, protože prostoru na vylepšení umístění je v denních etapách přeci jen méně...

Vítězství si ze soutěže odvezla posádka Kovář - Kruntorád se Škodou 110L, stříbro si odvezl Veda Mráz se "zapůjčenou" Adélou se Škodou 100 a bronzový stupínek patřil Markétě Viktorinové s Alešm Urbanem na Audi Coupé GT.

Vyhledávání

Kontakt

Carula Racing- Karel Vodochodský Příborská 519
Praha
19900
+420.777236011