Historic Jizera 2016

08.11.2016 23:02

Na Jizeru tentokrát náš tým vyslal tři posádky, ale opět se to neobešlo bez problémů... Nejprve odřekl spolujezdec Kosákovi, posléze i mně dohodnutá nová spolujezdkyně, takže jedinou jasnou posádkou byl Martin s Honzou a Cecilkou. Nejprve to vypadalo na variantu já za volant a Kosák na sedadlo spolujezdce, ale naštěstí k tomu nedošlo... :-D Podařilo se najít rezervy částečně ve vlastních řadách, přítelkyně dvorního mechanika Netopýra Zuzka Bradová obsadila místo spolujezdce vedle mně v Karkulce a ostřílená matadorka ze Železného Brodu Lenka Hazdrová se posadila na horké sedadlo ve Waranovi vedla Kosáka.

Martinovi se soutěž, jak sám zhodnotil, moc nepodařila a obsadil dvaadvacáté místo. Kosák obsadil slušné třinásté místo a pro mně se Jizera začíná stávat noční můrou, protože v podstatě od cíle druhého měřeného úseku, kde při našem dojezdu zde ještě několik posádek čekalo před jeho startem a nechtěně nám i dalším posádkám startujícím na čele blokovalo dojezd, pro nás soutěž skončila  a bylo to je o tom se svézt, případně vylepšit průběžné osmé místo. To se nakonec podařilo a z Brodu jsme odjížděli se šestým místem.

Vítězství si odvezla posádka manželů Jandových, lonští vítězové Kovář s Kruntorádem si odvážejí stříbro a bronz opět patří Makétě Viktorinové s Alešem Urbanem.

Vyhledávání

Kontakt

Carula Racing- Karel Vodochodský Příborská 519
Praha
19900
+420.777236011