Historic Kokořínsko 2015

26.06.2015 16:11

Na letošní Kokořínsko jsme s Adélou opět po roce vyrazili Cecilkou, plus jsme ještě zapůjčili Karkulku posádce Markéta Viktorinová- Zdeněk Horák. Převážná část tratě vedla sice po suchých silnicích, o to zrádnější pak byly některé, převážně lesní úseky na kterých se znenadání objevil led či sníh, na což některé posádky doplatily úpravou karoserie svého vozu.

Páteční večerní etapa se nám docela povedla a zakončili jsme ji na třetím místě. Markétě se Zdeňkem pak patřilo místo osmé. 

Pravým opakem pak byla sobotní dopolední etapa, kdy nás mé přeskočení řádku stálo pokles na šesté místo, na kterém jsme pak soutěž i dokončili. Posádka Karkulky se pak během soboty posunula za nás na sedmé místo.

Vítězem soutěže se stal Václav Mráz s Hanou Zemanovou na Škodě 120L, kteří se ujali vedení již v pátek a během celé soutěže před sebe niko jiného nepustili. Stříbrný stupínek si díky vydařené sobotní etapě vybojovala posádka Ondřej Kroutil - Ondrej Nagy s Fiatem 128, třetí místopak vybojovalMiloš Kašpar s Marií Janákovou na Austinu Mini 1275 GT.

Vyhledávání

Kontakt

Carula Racing- Karel Vodochodský Příborská 519
Praha
19900
+420.777236011