Historic Želiv

14.10.2013 10:47

Poslední díl letošního ročníku Seriálu Historic se uskutečnil v termínu 11. -12.10. v okolí městečka Želiv. Zázemí účastníci našli v areálu rekreačního střediska Trnávka. Za deštivého pátečního podvečera se na start postavilo 14 posádek. Náš tým tantokrát vyslal na start dva vozy. Seriálová premiéra čekala Lojzu s posádkou Karel Vodochodský- Adéla Vlková, pro kterou to byl seriálový debut  na sedadle spolujezdce. Bráchu jsme pak připravili a zapůjčili novinářské posádce Ladislav Čermák- František Dvořák. Náše posádka šla spát na čtvrtém místě, Láďa s Františkem pak na místě osmém. První místo patřilo posádce Václav Mráz - Hana Zemanová na Škodě 100.

Ráno do prosluněné druhé etapy vyrazilo již jen 13 posádek, když v pátek museli odstoupit manželé Kebortovi kvůli poruše jejich Rapida. Nám se i přes drobnou nepřesnost v jednom z úseků podařilo udržet čtvrtou pozici, Láďa s Františkem klesli na desáté místo. Vedení stále drželi Venda s Hankou.

 V odpolední, již opět deštivé třetí etapě přišlo další zaváhání a pokles na celkové páté místo. Láďa s Františkem pak zůstali na místě desátém. Celkové prvenství uhájili Venda s Hankou, před Pavlem Kolaříkem s Fiatem Panda a třetí skončil Honza Žlábek na Audi 80.

Vyhledávání

Kontakt

Carula Racing- Karel Vodochodský Příborská 519
Praha
19900
+420.777236011