Rozpačitá Želiv

24.10.2014 20:38

I letos jsme na Želiv vyrazili se dvěma vozy. Wartburga jsme zapůjčili posádce Mirek Veselý -  Petr Gruber, pro které to byla seriálová premiéra. O jejich ambicích už hodně napovídalo Mirkovo prohlášení "Já jsem zvedavej, jestli podle těch debilních šipek někam dojedu..." Já s Adélou, která startovala i přes zdravotní potíže a jejíž noční stolek spíš připomínal dobře zavedenou lékárnu, jsme po roce opět vyrazili Lojzou. V případě umístění na prvním nebo druhém místě jsme pak mohli postoupit na seriálovou bednu.

Start do páteční večerní etapy nám vyšel na výbornou a v měřených úsecích jsme nasbíraly jen 2 trestné body, což by znamenalo celkové vedení, ale bohužel špatný výpočet a pozdní příjez do časové kontroly znamenal dalších 50 tb. a pokles na šesté místo. Mirek s Petrem pak uzavírali celé startovní pole a své místo si "udrželi" až do konce soutěže. V čele soutěže pak byl Miloš Kašpar s Austinem Mini, následovaný  Janem Žlábkem na Audi Quattro Coupé a Petrem Říhou, který ve své teprve třetí soutěži dovezl svoji krásnou Alfu Romeo GTV na třetím místě až do cíle.

Sobotní dopolední etapu jsme zvládli nejlépe ze všech, ale díky minimálním rozdílům mezi nejlepšími se nám posun dopředu nepodařil. V odpolední etapě jsme se pak už jen posunuli na konečné páté místo. Celkové vedení udržel Kašpar před Žlábkem.

Kašpar se tak posunul na celkové první místo v seriálu před Aleše Urbana a Vendu Mráze, na nás nakonec zbyla čtvrtá příčka.

Vyhledávání

Kontakt

Carula Racing- Karel Vodochodský Příborská 519
Praha
19900
+420.777236011