Stříbro z Jizery

24.09.2014 09:22

O předposledním zářijovém víkendu pokračoval třetím podnikem v Železném Brodě letošní ročník seriálu Historic. Na startu se sešlo 23 posádek, včetně všech favoritů. S Adélou jsme tentokrát z týmové garáže vytáhli Wartburga, abychom také posbírali nějaký ten bodík do TWRC.

Páteční večerní etapu jsme zahájili čtvrtým místem naprvním měřeném úseku, druhé místo na druhém nás pak posunulo na stejné místo i v celkovém pořadí za Miloše Kašpara s Austinem Mini a před Aleše Urbana s Audi GT Coupé, takže na průběžných stupních vítězů to vypadalo skoro jako na Kokořínsku, jen se trochu proházely pozice...

Ráno jsme v mlhou zahalených kopcích nad Železným Brodem zahájili pátým místem na prvním úseku, a protože na dalším úseku zaváhali i naši soupeři, znamenalo naše čtvrté místo ve druhém úseku posun do celkového vedení po druhé etapě před Kašparem a Urbanem.

Po obědě, již provázena slunečným počasím byla na pořadu závěrečná třetí etapa, jejíž první úsek se nám bohužel navydařil a znamenal pokles na druhou příčku za Kašpara, kterou jsme pak v posledním úseku těsně uhájili před Alešem Urbanem.

Teď už nás čeká poslední závod seriálu, Historic Želiv 17. -18. října, kde bychom se chtěli pokusit probojovat na stupně vítězů v celkovém hodnocení seriálu.

 Celkové pořadí po Historic Jizera:1. Urban 60b., 2. Kašpar 45b., 3. Mráz 38b., 4. Vodochodský 35b., 5. Hambálek 24 b.

Vyhledávání

Kontakt

Carula Racing- Karel Vodochodský Příborská 519
Praha
19900
+420.777236011